מועצה מקומית באר יעקב - עמוד הבית

קו חינמי לדיווח תקלות מים וביוב 1-800-101-290
מוקד עירוני לתושב 08-9281082 , 106
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

דבר ראש המועצה

תושבים וגולשים יקרים!
אני שמח להציג בפניכם את האתר הרשמי של המועצה המקומית באר-יעקב. אתר זה נבנה תוך הקפדה על ממשק נח וידידותי למשתמש. דרך אתר זה תוכלו ליצור קשר אישי עם גורמי המועצה השונים, לשאול, לברר, להתעניין ולדעת מה קורה ביישוב, וכל זאת בנוחות מכסימלית מבלי לצאת מהבית.
 
באר-יעקב נמצאת בתנופת פיתוח רחבת היקף, אשר תוביל אותנו לכדי מעמד של עיר ואם בישראל.
 
בניית השכונות החדשות והתחלות הבנייה ברחבי היישוב הובילו ובילו בשנים ההבאות לבואם של אלפי משפחות חדשות. נתון זה מחייב אותנו להיערך לקליטת אותן משפחות ולהציג בפניהן את באר-יעקב כעיר חדשה ומודרנית, מתוכננת בקפידה ואשר מעניקה לתושביה סל שירותים עירוניים מגוון החל מחינוך ותרבות וכלה באיכות הסביבה.
 
מיקומה הפנטסטי של באר-יעקב, תחנת הרכבת שמובילה אותנו לת"א ב-12 דקות, בתוספת הכבישים החדשים שנסללו (431 ו- 4313), והמרכז התחבורתי שבתכנון, יבטיחו נגישות נוחה ומהירה לכל יעד במדינת ישראל.
מידי חודש מצטרפים למשפחת באר-יעקב תושבים חדשים. מישוב המונה 6.300 תושבים עם בחירתי לתפקיד, אנו נושקים כיום לכמות של 26,000 תושבים.בטוחני שגם אתם כמוני תדעו לקבלם בחמימות ובברכה ויחד כולנו נשלב ידיים, נטה שכם ונפעל כאיש אחד למען הגשמת חזון הפיכתה של באר יעקב ממושבה לעיר מובילה - לפנינת השפלה.
 
שלכם,
ניסים גוזלן
ראש המועצה

טל' הלשכה: 08-9785401

עבור לתוכן העמוד