ראשי |  בעלי תפקידים  |  הודעות המועצה  |  מכרזים ודרושים |  פרוטוקול ישיבות מועצה  | צו ארנונה 2017 | צור קשר
דבר ראש המועצה המקומית
לחץ כאן

לאתר מרכז קהילתי לב הבאר
לחץ כאן 

מתנ"ס - כתבות
מופע סיום מרהיב ללהקות המחול של המתנ"ס
להקות המחול בניהולו המקצועי של קלוד דדיה סחפו את קהל הצופים בשלל ריקודים.
לסיום שנת הפעילות תשס"ח הפיק צוות המתנ"ס בניהולו של אורי שמעוני, ורכזת החוגים וסגנית מנהל המתנ"ס, אילנה חננאל, ערב השגים מרהיב ללהקות המחול בסטודיו של הכוריאוגרף הידוע קלוד דדיה, הקהל הרב שמילא את האולם עד אפס מקום העניק לרקדנים חום ואהבה ולא הסתיר את הנאתו הרבה משלל הריקודים והתלבושות מכל גווני הגילאים. בהזדמנות זו הציג אורי שמעוני מנהל המתנ"ס בפני הקהל את מגוון פעילויות המתנ"ס בשנה החולפת ואת נתוני ההשתתפות המדהימים של התושבים בשנה זו – 804 משתתפים מדי שבוע ושבוע במתנ"ס לעומת 318 לפני ארבע שנים, עליה של 250%. כמו כן הודה אורי לכל צוות המתנ"ס על עבודתו המסורה, ובמיוחד לצוות החוגים בראשות אילנה חננאל: טלי אנקרי ומנשה גל, אותם העלה לבמה ונתן להם שי צנוע לאות תודה והוקרה. אורי ואילנה הודו לראשי המערכת מר ניסים גוזלן ראש המועצה וסגניו , מר יעקב מלמן – מזכיר / גזבר המועצה ומר ניר יצחקי חבר המועצה מחזיק תיק המתנ"ס, על אמונם הרב ותמיכתם במחלקה במהלך כל השנה. בסיום הערב הוענקו פרחים למדריכה אמבר אמיר ולמנהל הסטודיו קלוד דדיה שאף ברך את הרקדנים וההורים ושיבח בחום את צוות המתנ"ס וההנהלה.
 

קייטנת ההרפתקאות בבאר יעקב יצאה לדרך.
קרוב ל-200 מילדי המושבה נהנים בחופשת הקיץ בקייטנה האטרקטיבית אותה אירגן צוות המתנ"ס.
צוות המתנ"ס בניהולו של אורי שמעוני תכנן, ארגן והוציא לפועל גם השנה קייטנת קיץ מדהימה. מנהלי הקייטנה אורי חונה ו אילנה חננאל,
עם צוות המתנ"ס,סייעות ומד"צים, קיבלו בחום ואהבה את ילדי הקייטנה שגדשו את בית ספר הדרים. הילדים החלו את הקייטנה בהכרות עם המדריכים ובהצגה מרהיבה, למחרת נהנו מיום שכולו פלאי קולנוע, ביקרו במחלבת "טל טלה" ,השתכשכו בבריכה ונהנו מיום המערב הפרוע. וכל זאת רק בשבוע הראשון, אורי חונה ואילנה חננאל – מנהלי הקייטנה מבטיחים לילדים עוד הרבה כייף והנאה בהמשך: סופרלד, ספארי, חוות סוסים, צפארי, הצגת אוליבר טוייס, סדנאות יצירה, יום ספורט, ועוד ועוד.... מר ניסים גוזלן ראש המועצה ברך את צוות הקייטנה וההנהלה על הארגון המוצלח, ואיחל לכל הילדים והוריהם חופשה וקייטנה נעימה וקיץ מהנה ובטוח.

משלחת נוער מבאר יעקב לגרמניה
בברכת ראש המועצה מר ניסים גוזלן וביוזמת מתנ"ס באר יעקב, יצאה השבוע משלחת נוער לעיר התאומה באד אודסלו שבגרמניה.
בשנתיים האחרונות חודש הקשר החם בין באר יעקב לעיר התאומה באד אודסלו שבגרמניה, האחריות לקשרים אלו הטלה על אורי שמעוני – מנהל המתנ"ס, ולאחר חילופי משלחות מבוגרים הוחלט על חילופי משלחות נוער. בחודש אפריל התארחו בבאר יעקב בני נוער מגרמניה,
והשבוע יצאה בארגונו ויוזמתו של אורי חונה – רכז הנוער, משלחת גומלין של בני נוער לגרמניה. בראש המשלחת עומד אורי שמעוני –
מנהל המתנ"ס, אליו הצטרפה שריד שולדמן – מתאמת חינוכית. המשלחת תבקר בערים באד אודסלו, המבורג, לובק, הייד פארק, ים וואדן, וברלין.
כמו כן מצפה למשלחת מסיבת קבלת פנים עם ראש העיר וכן ביקור ופגישה עם חבר פרלמנט גרמני.

מתנ"ס באר יעקב למען הקהילה.
פעילות התנדבותית מבורכת, פרי יוזמתה של אילנה חננאל רכזת החוגים, של להקות הנוער שבמתנ"ס למען החוסים בבית החולים לחולי נפש.
מזה מספר שנים מאמץ מתנ"ס באר יעקב את בית החולים ומשמח את חוליו בכל חג ואירוע. השבוע יצאו להקות המחול ומלווים נוספים לחוג את פתיחת הקיץ בבית החולים. בני הנוער הופיעו בפני החולים, רקדו ושרו עימם יחדיו והתכבדו ממגוון התרומות. האחריות לקשר וטיפוחו הינו פרי יוזמתה של רכזת החוגים והסגנית גברת אילנה חננאל. הנהלת וצוות המתנ"ס נרתמים כולם למען מטרה התנדבותית חשובה זו. "אין ספק כי בני הנוער הנפגשים עם החולים תורמים לקהילה אך בעיקר נתרמים מעצם העשייה, העזרה וההתנדבות" ציין בסיפוק ראש המועצה, מר ניסים גוזלן ששלח ברכת יישר כוח לצוות המתנ"ס.

       טלפון קווי : 08-9281082
קו חינמי לפניות צרכנים בנושא
מים וביוב
1800101290

     

נוהל הקצאות/תבחינים
להקצאת קרקע
לחץ כאן
         דוח מבקר המועצה 2015

דפי האתר
דף הבית
לשכת המועצה
חינוך
צור קשר
גני ילדים
רשימת מחלקות
מחלקות
יצירת קשר

מועצה מקומית באר יעקב
ת”ד 5, רח’ ז’בוטינסקי 2
מיקוד: 70300
טלפטן: 08-9785444 
טפסים להורדה
 


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים