ניסים גוזלן תושבים וגולשים יקרים!
אני שמח להציג בפניכם את האתר הרשמי של עיריית באר-יעקב. אתר זה נבנה תוך הקפדה על ממשק נח וידידותי למשתמש. דרך אתר זה תוכלו ליצור קשר אישי עם גורמי העירייה השונים, לשאול, לברר, להתעניין ולדעת מה קורה ביישוב, וכל זאת בנוחות מכסימלית מבלי לצאת מהבית.
 
באר-יעקב נמצאת בתנופת פיתוח רחבת היקף, שהובילה אותנו למעמד של עיר ואם בישראל.
 
בניית השכונות החדשות והתחלות הבנייה ברחבי היישוב, הסכם הגג עם ממשלת ישראל,  הובילו ויובילו בשנים ההבאות לבואם של אלפי משפחות חדשות. 

הבנייה הצפויה בשטחים המתפנים מבסיסי צריפין, יוסיפו לבאר-יעקב שכונות מגורים חדשות ומודרניות ופארק תעשייה חדשני. 
באר יעקב מתוכננת להיות עיר מובילה באזור השפלה ותמנה כ -100 אלף תושבים ואזור תעשייה משגשג.

נתונים אלו מחייבים אותנו להיערך לקליטת אותן משפחות ולהציג בפניהן את באר-יעקב כעיר חדשה ומודרנית, מתוכננת בקפידה ואשר מעניקה לתושביה סל שירותים עירוניים מגוון החל מחינוך ותרבות וכלה באיכות הסביבה.
 
מיקומה הפנטסטי של באר-יעקב, תחנת הרכבת שמובילה אותנו לת"א ב-12 דקות, בתוספת הכבישים החדשים שנסללו (431 ו- 4313), והמרכז התחבורתי שבתכנון, יבטיחו נגישות נוחה ומהירה לכל יעד במדינת ישראל.
מידי חודש מצטרפים למשפחת באר-יעקב תושבים חדשים. מישוב המונה 6.300 תושבים עם בחירתי לתפקיד, אנו נושקים כיום לכמות של 32,000 תושבים.בטוחני שגם אתם כמוני תדעו לקבלם בחמימות ובברכה ויחד כולנו נשלב ידיים, נטה שכם ונפעל כאיש אחד למען הגשמת חזון הפיכתה של באר יעקב ממושבה לעיר מובילה - לפנינת השפלה.
 
שלכם,
ניסים גוזלן
ראש העירייה

טל' הלשכה: 08-9785401