דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

מזכירות המועצה

לשכת מנכ"ל

קורל ג'ואנשיר
מנהלת לשכת מנכ"ל

תלונות הציבור

משה מזרחי
מבקר המועצה

גני ילדים

ביאטה זרבלייב
מזכירת גני ילדים

הסעות

קלרה מליק
מזכירה - אחראית על הסעות
גל קשקש
מזכירת מח' הסעות

דוברות, תקשורת ויחסי ציבור

אריה אפשטיין
דובר המועצה

מחלקת תברואה ואיכות הסביבה

יוסי זיטון
אחראי תברואה ואיכות הסביבה
אדי מורן
מזכירת המחלקה

מחלקת רישוי עסקים שילוט ופרסום

חווה מכלוף
מזכירת המחלקה
אורי שמעוני
מנהל מחלקת רישוי עסקים, שילוט ופרסום ואחראי קשרי חוץ

קניינות ורכש

אבי בן-עבו
מנהל הרכש
מיטל דגן
מזכירה
הדס כחלון
רשמת מצאי

שירותי דת

הרב אברהם יעקובזון
רב היישוב

רישום נישואין

הרב שמואל בן דוד

שירותי קבורה

משה אילוז

הרב ציון בטיטו

המועצה הדתית באר יעקב

אביבית יצחק
מזכירת המועצה הדתית

המחלקה לשירותים חברתיים

ריקי בן ישי
מנהל מח' לשרותים חברתיים
סימה סלמן
עובדת זכאות ומנהל
אורלי גלבוע
מזכירות המחלקה

בעלי תפקידים

עו"ד מתי חותה
מנכ"ל המועצה
דני אורן
גזבר המועצה ומ"מ מנכ"ל המועצה
יאיר ושדי
סמנכ"ל מנהל אגף כח אדם
עו"ד נטלי צ'רכי מסורי
מנהלת לשכת ראש המועצה
יוסי בוארון
עוזר ראש המועצה
מהנדסת רימה לבטב
מנהלת אגף הנדסה ותשתיות
גלעד גולדמן
מנהל מח' חינוך
עו"ד אילנית הומינר
יועצת משפטית
אריה אפשטיין
דובר המועצה
שי נפתלי
מנהל אגף שפ"ע
יעקב זפרני
מנהל מח' מים-ביוב ובטיחות מוסדות חינוך
משה מזרחי
מבקר המועצה וממונה על תלונות הציבור
ריקי בן ישי
מנהל מח' לשרותים חברתיים
איתן אשכנזי
מנהל המוקד העירוני
יוסף מעודה
מנהל שרותי חרום וקב"ט המועצה
ד"ר דבי כהן
מנהלת השרות הפסיכולוגי
אורי שמעוני
מנהל מחלקת רישוי עסקים, שילוט ופרסום ואחראי קשרי חוץ
איציק שמש
מנהל מח' תחזוקה
ד"ר רמית לרמן
וטרינרית עירונית
אבי בן-עבו
מנהל הרכש
אסף בן עמי
קב"ט מוסדות חינוך
מירב כהן
מנהלת מח' גבייה
אפרת ידין
מנהלת הספרייה העירונית
תמיר אייטגב
מנהל מערכות מידע ומחשוב
אהרון שמואל
מנהל מח' ניקיון וגינון
יוסי זיטון
אחראי הדברה ואיכות הסביבה
סימה פרשט
מזכירות מרכז יום לקשיש
יגאל זוהר
יגאל זוהר
מנהל מח' נוער וצעירים
אדריכל ישראל בן ישראל
מהנדס המועצה

ספרייה ציבורית

אפרת ידין
מנהלת ספרייה
אביבית גורין
מ"מ וסגנית מנהלת הספרייה

אגף מנהל ומשאבי אנוש

יאיר ושדי
סמנכ"ל מנהל אגף כח אדם
תמיר אייטגב
מנהל מערכות מידע ומחשוב
מיכל ברמלי
מזכירת אגף מנהל ומשאבי אנוש
אהרון שמואל
יו"ר ועד עובדים

גזברות

דני אורן
רו"ח, גזבר המועצה
אורלי אהרוני
עוזרת גזבר המועצה
נעמי סאל
מזכירת מח' גזברות

אגף הנדסה ופיתוח

אורינה טלקר
מזכירה
אדריכל ישראל בן ישראל
מהנדס המועצה

ייעוץ משפטי

עו"ד אילנית הומינר
עו"ד
עו"ד הדס גלר
ממונה נכסים והתקשרויות

אגף החינוך

ורד אברמוב
מנהלת גני ילדים
ד"ר דבי כהן
מנהלת השרות הפסיכולוגי
רותי אליה קאמל
רכזת חינוך מיוחד
שרית אלזון
קצינת ביקור סדיר
קלרה מליק
מזכירה - אחראית על הסעות
נירית בוארון
מזכירת מחלקת חינוך
ויקי זפרני
מזכירת שירות פסיכולוגי חינוכי
רח' איילה 11 (קומת הקרקע של בית ראשונים)
מזכירות גני ילדים
מזכירת גני ילדים
סיון ארץ
מזכירת גני ילדים
רחל חקק
מזכירת בתי ספר

מבקר המועצה

משה מזרחי
מבקר המועצה וממונה על תלונות הציבור
רח' ז'בוטינסקי 2, באר-יעקב

מחלקת הרווחה

קרן ישראליאן
עו"ס לחוק הנוער
הרב מאיר בטיטו
עו"ס קשישים מנהל השירות לאזרחים ותיקים והתנדבות
אלמיטו אייטגב
עו"ס אוטיזם ושיקום
ג'ודי זיתון
עו"ס נוער וצעירים
מאיה בראון
עו"ס לסדרי דין
עינת אורן
עו"ס יחידת התמכרויות
אורלי גלבוע
מזכירת המחלקה
סימה סילמן
עובדת זכאות
יהודית ברוך
עובדת שכונתית
זיוה כהן
רכזת מועדון בית גיל הזהב
סימה פרשט
רכזת מועדון בית גיל הזהב
טל בלונדר – אלבז
עו"ס משפחות
הדס אבירם פרומברג
עו"ס מעטפת
מעיין מנדלקורן
עו"ס צעירים
אדיס זלקה
עו"ס משפחות
אביבה דלין
עו"ס חינוך מיוחד
סתיו קורן שבת
עו"ס נתיבים להורות

מחלקת גביה

דני אורן
מנהל הארנונה וגזבר המועצה
מועצה מקומית באר יעקב, ת.ד. 5, ז'בוטינסקי 2, באר יעקב 70300
מירב כהן
מנהלת מח' גבייה
קניון באר יעקב, רח' שא-נס 17, קומה 2

פיקוח עירוני

יניב חמאני
יחידת האכיפה שיטור עירוני
רונית חווה
מזכירה

מוקד עירוני

טלפון חינמי לדיווח תקלות מים וביוב

איתן אשכנזי
מנהל המוקד העירוני

ביטחון

יוסף מעודה
מנהל שרותי חרום וקב"ט המועצה
ריקי בן עבו
מזכירה
אסף בן-עמי
קב"ט מוסדות חינוך

שירותים וטרינריים

אדי מורן
מזכירת המחלקה
רחוב הגפן פינת התאנה ( על יד ביה''ס רשב''י)
ד"ר רמית לרמן
וטרינרית עירונית

עליה וקליטה

ברוך בוגלה
רכז קהילה עלייה וקליטה

שפ"ע

סיגי שמש
מזכירת האגף

חברי המועצה

עו"ד שלומית שלסקי
עו"ד שלומית שלסקי
חברת מועצה - סיעת באנו לשנות
מחזיקת תיק רישוי עסקים

עדי גם זו לטובה
עדי גם זו לטובה
חברת מועצה - סיעת באנו לשנות
יו"ר הוועדה למעמד האישה

דוד לוין
דוד לוין
חבר מועצה - סיעת באנו לשנות
מחזיק תיק הנדסה

אבנר ברק
אבנר ברק
חבר מועצה - סיעת באנו לשנות
מחזיק תיק הרווחה

מוטי פרנקו
מוטי פרנקו
סגן וממלא מקום ראש המועצה
סיעת באנו לשנות - מחזיק תיק החינוך

טלילה מזרחי
טלילה מזרחי
חברת מועצה סיעה עצמאית
יו"ר ועדת חינוך ובריאות

נועם ששון
נועם ששון
סגן ראש המועצה - סיעת כוח לעשות מחזיק תיק גבייה והמתנ"ס
ניסן לביא
ניסן לביא
חבר מועצה - סיעת גל
ניגוס אבבה
ניגוס אבבה
חבר מועצה - סיעת נס
מחזיק תיק עליה וקליטה

 עידית גינדי
עידית גינדי
חברת מועצה - סיעת נס
מחזיקת תיק נוער וצעירים

אברהם בוסקילה
אברהם בוסקילה
חבר מועצה - סיעת נס
ניסים גוזלן
ניסים גוזלן
ראש המועצה - סיעת נס
ג'קי גונגורדי
ג'קי גונגורדי
סגן ראש המועצה - סיעת נס
מחזיק תיק שפ"ע